KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren EKS Makina Yedek Parça San ve Tic. A.Ş 2005 yılından bu yana MONEKS markası ile gelişimci ve yenilikçi hizmet anlayışı adı altında Basınç Ölçer ve Sıcaklık Ölçer üretimi yapmaktadır.

Moneks çatısı altındaki ürünlerin temelinde kurucumuz Kadir ÇÜMEN‘in bu alandaki 30 Yılı Aşan Tecrübesi yer almaktadır.

Üretici bir firma olarak, ürünlerimizin tamamı uluslar arası kabul görmüş standartlara uygundur ve bu uygunluk yetkili kuruluşlar tarafından belgelendirilmiştir.

Moneks; teknolojisini sürekli geliştirerek, iç ve dış müşteri memnuniyeti, kaliteli ve hızlı üretim, yüksek katma değer anlayışı, sürdürülebilir stratejik planlar ile hukuki ve ahlaki kurallar çerçevesinde piyasadaki yerini büyütmeye devam edecektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

“Basınç ve Sıcaklık Ölçüm Cihazlarının; Dizayn, Üretim, Satış ve Satış Sonrası Servis Hizmetleri” alanında faaliyet gösteren firmamız kuruluşun amaç ve bağlamına uygun ve stratejik yönünü destekleyecek şekilde kalite yönetim sistemini en üst düzeye ulaştırabilmek için aşağıdaki hususlar doğrultusunda politikasını belirlemiştir.

  • Talep ve beklentilerini doğru anlayarak, müşteri memnuniyetini temel alan çözüm odaklı bir anlayış ile çalışmak,
  • Tedarikçilerimiz ile güvene dayalı bir işbirliği içerisinde olmak,
  • En uygun, en doğru ve en hızlı üretim ile piyasa algımızı güçlü tutmak,
  • Çalışan aidiyeti ve paydaşlarının çıkarlarını doğru ve etkin yönetecek çalışmaları esas almak,
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamındaki uygulanabilir olarak belirlenen şartları yerine getirmek ve sistemini sürekli olarak iyileştirmek.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini Görüntülemek İçin Tıklayınız